Випереджаючи час                                                                           Facebook

Новини

Огляд Dell EMC PowerEdge MX7000

У серпні 2018 року Dell EMC було оголошено про запуск нової високопродуктивної модульної інфраструктури PowerEdge MX7000. 7U MX7000 — це своєрідна еволюція модульного корпусу M1000e для блейд-серверів, завдяки яким користувачі можуть збільшувати сховище для зберігання даних, обчислення та додаткових мереж.

Цю технологію пристосовано для вимог користувачів, бізнес яких швидко зростає водночас зі збільшенням потреб у робочому навантаженні, розширенням сховищ і ростом обчислень. Клієнтам Dell EMC подобалася пропонована гнучкість, але вони повсякчас запитували Dell EMC про платформу, яка могла б дістати більше користі від нових технологій, щойно ті з’являться на ринку. Після кількох років досліджень і розроблення Dell EMC було створено новий блейд-сервер із платформою MX, яка краще адаптується до постійних технологічних змін.

Принципово PowerEdge MX7000 розроблено без середньої з’єднувальної плати (mid-plane), завдяки чому можна безпосередньо з’єднувати модулі введення/виведення. Таку структуру краще пристосовано для підтримання майбутніх поколінь процесорних технологій, типів зберігання та способів підключення, а тому MX7000 буде завжди готовою до інновацій, щойно ті будуть впроваджені. Відсутність середньої з’єднувальної плати також дає змогу підтримувати компоненти, включно зі сховищами, графічними процесорами, FPGA.

Користувачі можуть встановлювати систему в різні способи, залежно від потреб. Головне шасі 7U MX7000 підтримує декілька відділень для різних комбінацій. Для тих, хто має намір розгорнути програмно-визначений центр обробки даних, ця інфраструктура оптимальна, оскільки вона надає клієнтам дуже високий рівень гнучкості. PowerEdge MX7000 також найбільш придатний для компаній, які динамічно розви­ваються і яким доведеться адаптуватися до нових умов.

Інтернет-ресурс StorageReview провів тестування МХ7000. Найефективніше випробовувати систему за допомогою додатків та синтетичних тестів. Імітуючи фактичні навантаження, синтетичні тести допома­гають порівнювати альтернативні рішення. Ці робочі навантаження пропонують широкий спектр різних тестових профілів, починаючи від тестування «чотирьох кутів», загальних тестів на розмір передавання баз даних, а також спостереження різних середовищ VDI. Усі ці тести використовують загальний генератор робочого навантаження VDBench із механізмом сценаріїв для автоматизації у великому кластері тестування обчислень. Це дає змогу повторювати ті самі робочі навантаження в широкому діапазоні пристроїв зберігання, включно з флеш-масивами та окремими пристроями зберігання даних.

Шасі Dell PowerEdge MX7000 — наступний крок у галузі модульних серверних. Нове рішення виходить за рамки звичних модульних конструкцій. Конструкцію позбавлено середньої плати, що дає змогу адаптуватися до майбутніх технологій. Із PowerEdge MX7000 користувачі можуть масштабувати робочі потреби, водночас зберігаючи гнучкість до нових пристроїв. Композитний характер MX полягає в тому, що система має шасі й декілька різних блейд-серверів, які можна використовувати в різних комбінаціях для різного робочого навантаження.

Dell EMC PowerEdge MX7000 — найбільш придатне рішення для компаній, які потребують високої продуктивності, але водночас хочуть працювати з новими технологіями. З огляду на гнучкий характер, платформа MX також має величезний потенціал у програмному забезпеченні. У Dell EMC вже анонсовано вихід VMware vSAN Ready Nodes для PowerEdge MX. Відтак Dell EMC пропонує конвергентну інфраструктуру з готовими конструкціями стеків. Без сумніву, для організацій, які прагнуть використовувати останні інновації, легко масштабувати обчислення та зберігати дані — PowerEdge MX — найкращий вибір.

Новини

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.