Випереджаючи час                                                                           Facebook

Новини

purestor

З радістю повідомляємо про укладення партнерської угоди з компанією Pure Storage – технологічним лідером на ринку систем збереження даних.

 

nvme

Американська компанія Pure Storage, утворена в 2009 році, виробляє системи збереження даних і тільки їх. Це новітні системи не лише all-flash, а повністю NVMe, при розробці який використані найновіші та найефективніші технології в збереженні даних, розробником яких і є Pure Storage.

 

 

Лінійки сучасних систем Pure Storage FlashArray//X та FlashArray//C відповідатимуть найвибагливішім вимогам корпоративних клієнтів, а можливість модернізації, закладена в архітектуру, забезпечить повернення інвестицій протягом багатьох років.

array           storage

 

 

 

 

 

 

 

 

Інноваційність компанії стала основою лідерства Pure Storage в магічному квадранті Gartner, де серед інших виробників систем збереження даних продукція Pure Storage визнана найкращою gartner.com/doc Отримавши статус офіційного партнера Pure Storage, наша компанія забезпечить надання своїм замовникам кваліфікованої передпродажної підготовки та технічної підтримки новітніх систем, конкурентний рівень цін.

Тож, долучайтесь, ви можете отримати технічну інформацію та цінові пропозиції, скористатися наявним демо-фондом.

Більш детально purestorage   

Новини

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.