Випереджаючи час                                                                           Facebook

Новини

Компанія Lenovo анонсувала два нових сервери на базі процесорів AMD EPYC™ серії 7002, ThinkSystem SR635 і SR655.

Сервер Lenovo ThinkSystem SR635 з архітектурою AMD EPYC™ нового покоління відмінно підходить для робочих навантажень з урахуванням вимог до бази даних і інструментів аналітики, виртуализированной середовища (VDI) і гібридних хмар.Lenovo ThinkSystem SR635-min 1

Цей односокетний стоєчний сервер висотою 1U забезпечує баланс продуктивності процесору та інших підсистем, характерний для двопроцесорних серверів, але за ціною та сукупною вартістю володіння однопроцесорного сервера. Використання серверів SR635 в ЦОД допомагає приборкати зростаючі обсяги даних і витрати на обслуговування центрів обробки даних, а також постійно зростачи вимоги до потенційних можливостей програмно-визначених ЦОД.
Система Lenovo ThinkSystem SR655 висотою 2U сполучає високу щільність розміщення ядер і накопичувачів зі збільшеною пропускною спроможністю, а також з вбудованими засобами забезпечення безпеки.

Lenovo ThinkSystem SR655-min 1
Один сокет підтримує до 64 ядер і 128 ліній PCIe, що дозволяє скоротити кількість вузьких місць та підвищити ефективність використання ресурсів серверу.
У порівнянні з моделями попередніх поколінь сервери ThinkSystem з архітектурою AMD забезпечують високу продуктивність і в 4 рази розширюють можливості виконання операцій з плаваючою комою. Завдяки підтримці PCIe Gen4 і розширеній частоті роботи ОЗП (до 3200 МГц) прискорюється передача даних без зниження пропускної здатності ОЗП або пропускної здатності вводу-виводу.
Нові моделі серверів мають суттєві переваги з точки зору вартості програмного забезпечення, яке ліцензується за кількістю сокетів.

Новини

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.