Випереджаючи час                                                                           Facebook

Системи зберігання даних

Системи зберігання даних

Системи зберігання даних - це спеціалізовані пристрої, що забезпечують високодоступне швидкісне, надійне та розширюване сховище даних.

Такі пристрої підрозділяються на кілька типів:

  • Сучасні cистеми на базі flash-пам'яті, які стрімко розвиваються (сюди умовно віднесемо система на базі носіїв NVMe)
  • Класичні дискові системи на базі механічних дисків (сюди також умовно віднесемо системи, які використовують флеш-диски з інтерфейсом SAS);
  • Стрічкові системи;

За типом підключення вони поділяються на кілька типів:

  • Системи прямого підключення (DAS - Direct Attached storage);
  • Системи мережевого підключення (NAS - Network Attached storage);
  • Системи підключення по мережах зберігання даних (SAN - Storage Area Network).

Системи прямого підключення використовуються в класичних схемах, коли кожен сервер має групу внутрішніх або зовнішніх дисків, як правило, підключаються по інтерфейсу Serial Attached SCSI (SAS). Такі системи найбільш відповідні задачам серверів, що не передбачають обробки значних обсягів даних, або для завдань початкового рівня, не вибагливих до високої продуктивності та функціональності систем зберігання.

Системи мережевого підключення застосовуються в разі спільного використання даних файлового типу багатьма користувачами або застосунками. Обладнані зовнішнім мережевим інтерфейсом Ethernet та підключаються за протоколами файлового доступу SMB та NFS.

Підключення по мережах зберігання даних використовують у великих інформаційних системах в разі необхідності забезпечення високої продуктивності, доступності та масштабованості систем зберігання даних. Як правило, такі системи функціонують в спеціально створених мережах зберігання даних Storage Area Network (SAN).

Мережі зберігання даних - це високопродуктивні відмовостійкі мережі на основі оптичного волокна і, як правило, протоколу Fibre Channel. Призначені для передачі великої кількості даних між пристроями доступу і зберігання.

Стрічкові системи використовуються для архівування і резервного копіювання даних. Розрізняють пристрої, що працюють з однією магнітною стрічкою (стримери), пристрої, оснащені механізмом зміни стрічок (автолоадери) і пристрої з автоматизованою подачею стрічок (бібліотеки).

Компанія ДНІПРО-Техноцентр має великий досвід роботи з системами і мережами зберігання даних, кваліфікованих фахівців з проектування, впровадження та обслуговування таких систем, а також значну кількість інсталяцій.

 

Система зберігання даних дозволяє виконувати обчислювальні завдання, навіть якщо з технічної точки зору запуск інших програм може бути неможливим. Виняткове призначення цього комп'ютера - зберігати інформацію.
Застосування обладнання системи зберігання даних надає цілий набір переваг перед іншими способами зберігання інформації. Користувачі можуть користуватися прямим доступом до пристоїв зберігання, в незалежності від певного сервера в мережі, або ж сервера для додатка. Саме тому буде збільшена загальна продуктивність мережевої системи за допомогою збільшення доступу до інформаційного сховища.


Продуктивність в сукупності з широкою масштабованістю можуть застосовуватися в різних галузях бізнесу. Часто такі системи застосовуються в дата центрах або компаніях середнього рівня, оскільки придбання подібної апаратури не вимагає величезних витрат.


Обладнання СЗД забезпечують легкість у використанні, а також гнучкість налаштування під середній і малий бізнес. Крім того, тут забезпечується прекрасний захист інформації.
Ми пропонуємо вам унікальні і надійні способи зберігання інформації, які допоможуть вирішити дуже багато проблем, що виникають в процесі роботи підприємства. Ми сподіваємося, що системи зберігання зможуть забезпечити захист, спільне використання і управління важливими даними. Ці мережеві пристрої можна запропонувати для зберігання інформації середнім і малим компаніям, як швидкі і потужні рішення.


Вам залишається тільки застосувати ці систему на своєму підприємстві і переконатися, що саме вони зможуть забезпечити вам усі привілеї, про які згадувалося вище. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними виробниками, так що завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки самі кращі рішення світового класу.

IBM

Lenovo 

DELLEMC

  Повернутися в розділ "Рішення"

Date

29 березня 2016

Categories

схд
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.