Випереджаючи час

Мережі та телекомунікації

Мережі та телекомунікації

Комп'ютерні мережі є однією з найважливіших складових інформаційної системи будь-якої компанії, оскільки є основою для роботи всіх бізнес-додатків, починаючи від найпростіших мережних служб (послуги мережевого друку, електронна пошта і т. Д.), І закінчуючи найскладнішими програмними комплексами ( системи електронного документообігу або автоматизовані системи управління підприємством).

Компанія "ДНІПРО-Техноцентр" пропонує повний спектр послуг з проектування та побудови мереж передачі даних будь-яких масштабів, починаючи від простих рішень для локальних мереж невеликих офісів, і закінчуючи складними гетерогенними розподіленими мережами, які охоплюють всі структурні підрозділи підприємства, які можуть перебувати, як в різних частинах міста, так і в різних частинах країни або інших країнах.

Крім рішень "під ключ", що включають в себе повний цикл робіт з побудови мереж передачі даних, ми також пропонуємо нашим замовникам окремі додаткові послуги - такі як аудит інформаційної системи, планування і проектування мережевої інфраструктури, розробку правил і політик щодо забезпечення інформаційної безпеки і консалтинг з усіх питань створення та супроводу локальних і глобальних обчислювальних мереж.

Ми співпрацюємо з визнаними світовими лідерами в цій галузі. Серед наших партнерів такі компанії як HP, Cisco Systems, ZyXEL.

  Повернутися в розділ "Рішення"

Date

29 березня 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.