Випереджаючи час                                                                           Facebook

Мережі та телекомунікації

Мережі та телекомунікації

Комутатори для локальних мереж, Top-of-Rack та ЦОД

Пропонуємо широкий спектр обладнання Ethernet корпоративного класу для підключення клієнтів рівню доступу зі швидкостями 1 Гбіт/с, агрегації та підключення серверів 10/25/40/50 Гбіт/с, ядер мереж та ЦОД 50/100/200/400 Гбіт/с провідних виробників Cisco Systems, Dell Technologies, HPE, також рішення для SMB – TP-Link, Digitus, Netgear, які відповідають задачам клієнтів.

 

Маршрутизатори

Рішення з забезпечення надійного та безпечного доступу до мережі Інтернет, WAN, хмарних сервісів від провідних виробників Cisco Systems, Fortinet, Mikrotik, HPE.

 

Бездротове обладнання

Сучасні технології WiFi – бездротові контролери, маршрутизатори, точки доступу та подовжувачі покриття, адаптери та устаткування бездротової інфраструктури, які постачаються офіційними каналами дистрибуції та забезпечуються гарантійною та технічною підтримкою виробників.

 

Засоби голосового та відеозв’язку, групової взаємодії, відеоспостереження

Особливо актуальні в режимі розподіленого віддаленого доступу працівників та підрозділів технології групової взаємодії від провідних виробників.

 

Устаткування доступу та мережевої безпеки, антивірусні засоби від лідерів отрасліCheckPoint, Cisco Systems, Fortinet, Symantec, Eset.

Зазначені вище компоненти створюють надійну продуктивну та функціональну корпоративну мережу передачі даних, побудову, підтримку та розвиток якої ви можете замовити в нашій компанії.

  Повернутися в розділ "Рішення"

Date

29 березня 2016

Categories

data-center, cisco
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.