Випереджаючи час                                                                           Facebook

Програмні рішення

Програмні рішення

Програмне забезпечення є тим середовищем, з яким безпосередньо працюють користувачі інформаційної системи підприємства і яке, власне, і надає споживачеві необхідні дані.

Програмне забезпечення поділяється на кілька рівнів:

  • системне ПЗ (операційні системи, мережеві служби і сервіси);
  • спеціальне сервісне програмне забезпечення для моніторингу та управління різного рівня;
  • ПЗ середнього рівня (системи управління базами даних, засоби електронної пошти та колективної роботи, сервери додатків, тощо);
  • прикладне ПЗ верхнього рівня - системи управління підприємством, фінансові та управлінські пакети, офісні додатки, системи проектування, графічні пакети, тощо, призначені безпосередньо для виконання бізнес-процесів користувачів;

Компанія ДНІПРО-Техноцентр в своїй роботі приділяє значну увагу рішенням з використанням ПЗ різних рівнів. Ми працюємо з операційними системами Microsoft, різними версіями Linux, IBM AIX, засобами електронної пошти, голосових та відео комунікацій, системами управління ІТ-ресурсами, системами управління базами даних, призначеними для кінцевого користувача офісними пакетами, персональними та корпоративними антивірусними засобами, тощо.

Кінцевою метою будь-якого проекту в області інформаційних технологій є саме функціонування певного програмного забезпечення, тому ми завжди приділятимемо увагу цьому напрямку.

Date

25 жовтня 2015

Categories

data-center, сервери
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.