Випереджаючи час

Програмні рішення

Програмні рішення

Програмне забезпечення є тим середовищем, з якої безпосередньо працюють користувачі інформаційної системи підприємства і яка власне і надає споживачеві необхідні дані.

Програмне забезпечення підрозділяється на кілька рівнів:

системне ПО (операційні системи, мережеві служби і сервіси);
ПО середнього рівня (системи управління базами даних, засоби електронної пошти та колективної роботи, сервери додатків і т. П.)
прикладне ПО верхнього призначеного для користувача рівня - системи управління підприємством, фінансові та управлінські пакети, офісні додатки, системи проектування і графічні пакети і т. п.
спеціальне сервісне програмне забезпечення для моніторингу та управління ПО різного рівня.

Компанія ДНІПРО-Техноцентр в своїй роботі приділяє значну увагу рішенням з використанням ПЗ різних рівнів. Ми працюємо з операційними системами Microsoft Windows, різними версіями Linux, IBM AIX, Novell Netware, засобами IBM Lotus Domino / Notes, MS Exchange, системами управління ІТ-ресурсами IBM Tivoli, СУБД Oracle, MS QSL Server, призначеними для користувача пакетами MS Office, персональними і корпоративними антивірусними засобами і т. п.

Кінцевою метою будь-якого проекту в області інформаційних технологій є саме функціонування певного програмного забезпечення, тому цим ми завжди будемо посилено просувати цей напрямок.

  Повернутися в розділ "Рішення"

Date

25 жовтня 2015

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.