Випереджаючи час

Lenovo ThinkSystem Storage Products

Lenovo ThinkSystem Storage Products

Системи зберігання даних Lenovo ThinkSystem
Лідер в побудові дата-центрів майбутнього
Системи зберігання даних Lenovo ThinkSystem - це провідні галузеві рішення з чудовим співвідношенням ціни і продуктивності, готові до найвибагливішим навантажень. Портфель пропозицій Lenovo відповідає потребам як невеликих компаній, так і великих підприємств. Наші рішення допоможуть підвищити продуктивність вашої організації і скоротити сукупну вартість володіння інфраструктурою. Вони не тільки відповідають поточним вимогам, але і готові до обробки завдань наступного покоління. Lenovo - лідер в побудові дата-центрів майбутнього.

Lenovo ThinkSystem DS6200

Система зберігання даних Lenovo ThinkSystem DS6200 з використанням All-Flash або гібридних конфігурацій призначена для обробки і зберігання даних високонавантажених додатків. Вона забезпечує неймовірну продуктивність і масштабованість при найкращій у своєму класі ціною і рівні надійності 99,999%. ThinkSystem DS6200 забезпечує високу число операцій введення-виведення в секунду і низьку затримку завдяки механізму швидкого розміщення даних, але варто при цьому значно дешевше конкурентних пропозицій.

lenovo-thinksystem-ds6200-storage-spotlight

Lenovo ThinkSystem DS4200

Система зберігання даних Lenovo ThinkSystem DS4200 з використанням All-Flash або гібридних конфігурацій відрізняється високою продуктивністю і підходить для організації основного сховища даних підприємства, віддалених підрозділів і філій, віртуалізації і систем резервного копіювання. ThinkSystem DS4200 відмінно підходить для таких робочих навантажень, як організація основного сховища даних, віртуалізації ресурсів, систем резервного копіювання і відновлення, і інших навантажень подібного масштабу.

lenovo-thinksystem-ds4200-storage-spotlight

Lenovo ThinkSystem DS2200

Система зберігання даних Lenovo ThinkSystem DS2200 з використанням All-Flash або гібридних конфігурацій призначена для органів малого і середнього розміру, а також віддалених підрозділів і філій. Вона надає можливості корпоративного класу за ціною систем початкового рівня. Завдяки зручному інтерфейсу управління можна без праці виконувати складні завдання адміністрування систем зберігання даних, включаючи настройку з використанням майстра швидкого розгортання, менш ніж за 15 хвилин. Один і той же інтерфейс управління використовується на всіх системах серії DS, що забезпечує гнучкість адміністрування ІТ-інфраструктури.

Date

27 березня 2018

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.