Випереджаючи час

Microsoft

Microsoft

Для повноцінного розгортання і функціонування IT-інфраструктури в хмарі пропонується встановити Microsoft Windows Server 2016. Серверна ОС полегшує можливість доступу та ідентифікації служб і додатків організації в тому випадку, якщо вони розміщені і в хмарі, і на фізичних серверах.

Рекомендується запровадити в вашу систему комплексний продукт System Center – сімейство спеціалізованих продуктів для управління IT-інфраструктурою. Максимальний ефект від System Center ви отримаєте, якщо інфраструктура побудована на платформі Microsoft. System Center 2016 надає можливість спрощеного управління центрами обробки даних для складних, гетерогенних робочих навантажень. За допомогою комплексного моніторингу, підготовки обладнання і віртуальних машин, скрупульозної автоматизації і управління конфігурацією System Center 2016 забезпечує повний контроль ІТ - локальний, хмарний і багатоплатформовий.

За допомогою SQL Server 2016 ви можете отримувати цінні відомості з транзакційних і аналітичних даних в режимі реального часу. Ця безпечна і масштабована платформа баз даних надає все необхідне - від розширеної аналітики до рекордної продуктивності обробки в пам'яті.

SQL Server - це технологічна платформа від Microsoft - провідного постачальника інформаційних платформ корпоративного рівня; це центр обробки даних і сховищ інформації, яким зручно керувати; це багата платформа для створення програмного забезпечення.

 

Date

30 листопада 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.