Випереджаючи час

Сервісний центр

Сервісний центр

Сервісний центр

Компанія ДНІПРО-Техноцентр є авторизованим сервісним центром по обслуговуванню систем DellEMC, Lenovo DataCenter Group та APC by Schneider Electric. Сервісний центр здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, проданого офіційниvb каналаvb поставки на території України.

Сервісний центр має штат кваліфікованих фахівців, які пройшли спеціалізоване навчання і мають сертифікати виробників обладнання.

Послуги Сервісного центру

Гарантійне обслуговування - гарантійне обслуговування обладнання DellEMC, Lenovo DataCenter Group та APC, придбаного через офіційні канали поставки.

Консультації - включають в себе допомогу у вирішенні складних питань, що стосуються експлуатації, конфігурації і модернізації обладнання та програмного забезпечення.

Виїзне обслуговування - сервісні роботи на місці установки обладнання, що включають роботи з діагностики обладнання та відновленню його працездатності.

Інформаційна підтримка - інформування про появу нового обладнання, а також нових версій драйверів, діагностичних програм, утиліт і продуктів, т. і.

Технічне навчання - навчання фахівців замовника використання технологічного обладнання та інформаційних рішень.

Як отримати Гарантійне обслуговування

В разі виявленні факту несправності, будь ласка, зверніться за адресою support@dtcenter@com.ua або за телефоном +380 56 7870530 та надайте інформацію щодо типу, моделу і серійнийного номеру машини.

Ці дані необхідні для визначення типу гарантійного обслуговування, яке відповідає Вашому обладнанню, і правильного замовлення запчастин. Диспетчер зареєструє звернення і за потреби з'єднає Вас з інженером сервісної служби. Інженер кваліфікує проблему (при можливості, консультує щодо рішення прямо по телефону). У разі необхідності буде організовано доставку запчастин та здійснено ремонт обладнання відповідно до умов  обслуговування.

Будь ласка, підготуйте такуінформацію перед Вашим зверненням:

тип, модель і серійний номер;
опис проблеми;
конфігурацію апаратних засобів і програмного забезпечення.


Розширене технічне обслуговування

Для корпоративних клієнтів наша компанія здійснює розширене технічне обслуговування на основі договорів Service Level Agreement (SLA). У такому договорі визначаються взаємини між замовником послуги та її виконавцем, права та обов'язки сторін, узгоджений рівень якості надання послуг.

Наша компанія пропонує наступні пакети такого сервісу:

• Гарантоване відновлення працездатності вийшло з ладу з протягом 24 годин з моменту звернення замовника (в межах 200-кілометрової зони від м Дніпро);

• Гарантоване відновлення працездатності вийшло з ладу з протягом 8 годин з моменту звернення замовника (в межах 80-кілометрової зони від м Дніпро);

• Гарантоване відновлення працездатності вийшло з ладу з протягом 4 годин з моменту звернення замовника (в межах м Дніпро)


Запрошуємо до обслуговування корпоративних клієнтів, критичних до безперервності бізнесу.

Date

05 жовтня 2016

Categories

data-center, IBM, Lenovo, DellEMC
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.