Випереджаючи час

Монтаж СКС і зварювання оптоволоконних кабелів

Монтаж СКС і зварювання оптоволоконних кабелів

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є проектування, установка і обслуговування структурованих кабельних систем (СКС). Ми пропонуємо рішення і окремі компоненти СКС PowerCat компанії Molex Premise Networks.
СКС - сукупність кабельних комунікацій, відповідних прийнятим стандартам TIA / EIA-568A і TIA / EIA-569.

Деякі складові частини СКС:

комунікаційні шафи - в них монтується кроссірующее обладнання для встановлення з'єднань між кабельної проводкою і активним мережевим або телефонним обладнанням, встановленим там же;
кроссірующее обладнання - патч панелі;
крос кабелі - патчкорди;
кабельні канали;
кабель для вертикальної проводки між поверхами будівлі;
кабель для горизонтальної проводки по поверху;
розетки для підключення клієнтського обладнання.
СКС являє собою деяку матрицю, де вертикальна розводка - стовпці, горизонтальна - рядки, їх перетин - комунікаційні шафи.

Компанія ДНІПРО-Техноцентр є сертифікованим інсталятором СКС PowerCat копанні MolexPN, має в своєму складі досвідчених кваліфікованих фахівців з проектування та монтажу СКС.

Ми надаємо послуги зі складання повної документації на структуровані кабельні системи.

За допомогою професійного обладнання проводиться монтаж, тестування і сертифікація кабельних систем на відповідність стандартам ANSI / TIA / EIA - 568-A, CENELEC EN 50173, ISO / EIC 11801, діагностика мідних з'єднань на відповідність Категорії 6, 5Е, 5, 3 і відповідність каналів зв'язку класах F, E, D, C на розширених частотах до 600 MHz.

Замовнику надаються аналітичні звіти і графіки по параметрам Length, Delay, ACR, NEXT, ELFEXT, Return Loss, Resistance, PSNEXT, PSACR, PSELFEXT, Attenuation, а також кабельні журнали, кошторису компонентів, плани кабельних з'єднань.

Зростання комп'ютерного парку і збільшення потужності процесорів створило попит на великі обсяги передачі даних, як по Інтернету, так і за традиційними лініях зв'язку. Зростає потреба в приладах з більшою продуктивністю передачі даних. Виробники мережного обладнання поставляють на ринок нові, з поліпшеними параметрами вироби. Швидкість передачі даних по мідних проводах підійшла до своєї межі, і подальше збільшення швидкості відбувається за рахунок використання оптоволоконних кабелів. У зв'язку з цим стрімко розвивається інфраструктура комунікацій, по яких передаються дані. Фізична природа оптоволоконних кабелів дозволяє істотно розширити діапазон швидкості передачі даних. Можливості оптоволоконних ліній використовуються як в локальних мережах, так і в великих мережах передачі даних між країнами. optic-fibers cable

В процесі монтажу і прокладки оптоволоконної лінії для з'єднання ділянок кабелів найбільш ефективна технологія зварювання оптичних волокон. Якісна зварювання оптоволокна досягається як за рахунок дотримання технології і професіоналізму на всіх етапах, так і за рахунок застосування якісного обладнання. Від якості зварювання згодом залежить робота всієї лінії.

Зварювання оптоволокна це процес, при якому за допомогою спеціального зварювального апарату здійснюється з'єднання волокон оптичного кабелю путеsvarka optovoloknaм високотемпературного термічного впливу.

Компанія ДНІПРО-Техноцентр пропонує послуги зі зварювання одномодового і багатомодового оптоволоконного кабелю. Досвідчені фахівці за допомогою професійного обладнання виконають роботи швидко і якісно.
Монтаж СКС и зварювання оптоволоконного кабелю

Date

16 вересня 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.