Випереджаючи час                                                                           Facebook

Монтаж СКС

Монтаж СКС

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є проектування, установка і обслуговування структурованих кабельних систем (СКС). Ми пропонуємо рішення і окремі компоненти кількох відомих виробників.


СКС - сукупність кабельних комунікацій, відповідних стандартам TIA/EIA-568A і TIA/EIA-569.

Деякі складові частини СКС:

  • комунікаційні шафи - в них монтується кросове обладнання для встановлення з'єднань між кабельної проводкою та активним мережевим обладнанням;
  • кросове обладнання – патч-панелі;
  • крос-кабелі – патч-корди;
  • кабельні канали;
  • кабель для вертикальної проводки між поверхами будівлі;
  • кабель для горизонтальної проводки по поверху;
  • розетки для підключення клієнтського обладнання.

СКС являє собою певну матрицю, де вертикальна розводка це стовпці, горизонтальна - рядки, їх перетин здійснюється в комунікаційних шафах.

Зростання комп'ютерного парку та збільшення його потужності створило попит на великі обсяги передачі даних, як Інтернетом, так і локальними лініями зв'язку. Зростає потреба в приладах з більшою продуктивністю передачі даних. Швидкість передачі даних мідними дротами дійшла своєї межі, й подальше збільшення швидкості відбувається за рахунок використання оптоволоконних кабелів. Фізична природа оптоволоконних кабелів дозволяє істотно розширити діапазон швидкості передачі даних.

В процесі монтажу для з'єднання ділянок кабелів найбільш ефективною є технологія зварювання оптичних волокон. Якісне зварювання оптоволокна досягається за рахунок дотримання технології із застосуванням якісного обладнання.

Компанія ДНІПРО-Техноцентр є інсталятором СКС, має в своєму складі досвідчених кваліфікованих фахівців з проектування та монтажу СКС.

Ми надаємо послуги зі складання повної документації на структуровані кабельні системи.

За допомогою професійного обладнання виконуємо монтаж, тестування та сертифікацію кабельних систем на відповідність стандартам.

Date

16 вересня 2016

Categories

data-center
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.