Випереджаючи час

Програмне забезпечення IBM

Програмне забезпечення IBM

IBM провідний в світі розробник програмного забезпечення з сервіс-орієнтованою архітектурою SOA

ПО IBM долає хронічний розрив між бізнесом і інформаційними технологіями. Програмні рішення IBM - це оптимізація IT інфраструктури і підвищення ефективності бізнес-процесів.

Засоби організації групової роботи

Lotus забезпечує інфраструктуру для співпраці більше 80 мільйонів користувачів у всьому світі. Він дає організаціям можливість посилити їх «ноу-хау» всередині організації і в роботі з постачальниками і замовниками.

Засоби управління даними

DB2 підвищує інформаційну міць замовників, збираючи, аналізуючи, керуючи і надійно розподіляючи їх активи даних. Понад 40 мільйонів користувачів і 300 000 компаній покладаються на інфраструктурні рішення в галузі управління даними від IBM.

Cервери додатків

WebSphere допомагає замовникам використовувати основні елементи додатків, вести свій бізнес і розширювати його в мережі. WebSphere забезпечує можливості обробки транзакцій, а також всебічну платформу електронного бізнесу для інтегрування внутрішніх і зовнішніх додатків компанії. Понад 35 000 клієнтів, серед яких 90% провідних комерційних банків і сім з восьми найбільших телекомунікаційних компаній, використовують WebSphere.

Управління системами

Tivoli пропонує програмне забезпечення для управління інфраструктурою електронного бізнесу. Завдяки пильній увазі до питань безпеки Web, управління пристроями зберігання даних і масштабної обробці даних Tivoli є провідним програмним забезпеченням управління серед 20 найбільших світових провайдерів послуг зв'язку, включаючи NTT, AT & T, Deutsche Telekom, WorldCom, Sprint, British Telecom і Telia.

Засоби розробки

Потужні засоби IBM Rational надають широкий вибір для розробників, менеджерів та інших осіб, які беруть участь в розробці. Високоефективні засоби розробки, що входять до складу IBM Rational, можуть використовуватися на всіх етапах розробки.

Операційні системи

Надійні і різнобічні операційні системи, які пропонує компанія IBM, є відмінним сполучною ланкою між апаратної складової і користувачем.

Date

27 липня 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.