Випереджаючи час                                                                           Facebook

Cisco Systems

Cisco Systems

Cisco Systems

Cisco Systems - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку, співпраці. Сьогодні мережі стали найважливішим елементом бізнесу, освіти, державного управління та домашніх комунікацій. IP-рішення Cisco можна з повним правом назвати фундаментальною основою цих мереж

Cisco Systems - корпоративний профіль

Компанія Cisco Systems була заснована в 1984 році невеликою групою вчених-комп'ютерників із Стенфордського уінверсітета. З самого початку інженери Cisco стали лідерами по розробці мережевих технологій, заснованих на інтернет-протоколі (IP). Сьогодні без малого 57 тисяч співробітників компанії, розосереджених по всьому світу, продовжують традиції новаторства і розробляють кращі в галузі продукти і рішення в базових для Cisco областях (комутація та маршрутизація), а також в сфері сучасних технологій, до яких відносяться:

  • IP-комунікації;
  • мережева безпека;
  • Бездротові мережі LAN;
  • Мережі зберігання (SAN);
  • домашні мережі;
  • відеосистеми;
  • прикладні мережеві послуги.


Cisco була ініціатором багатьох історичних змін в сфері технологій, і сьогодні вона продовжує цю традицію. Зараз, коли галузь високих технологій знову переживає період великих змін, Cisco зберігає лідерство в самих різних сегментах, таких як маршрутизація, комутація, уніфіковані комунікації, бездротовий зв'язок і безпеку. Компанія стала каталізатором переходу всієї галузі на IP-технології, і тепер, коли цей процес став незворотнім, Cisco як і раніше знаходиться в самій гущі змін, пережитих світовою системою комунікацій. Послуги та рішення Cisco використовуються для створення комп'ютерних мереж, що дозволяють приватним особам, компаніям і навіть цілим країнам підвищити продуктивність праці, поліпшити якість послуг, що надаються, зміцнити конкурентоспроможність.

Ресурси Cisco - це самий великий в галузі портфель апаратних засобів, що використовуються для побудови інформаційних мереж і надання доступу до них, плюс операційна система Cisco IOS (призначена для підтримки мережевих послуг і додатків), досвід проектування і розгортання мереж, а також система технічної підтримки і професійних послуг по обслуговуванню і оптимізації мережевої роботи. Унікальність Cisco в тому, що вона здатна - самостійно або разом з партнерами - надати всі перераховані вище ресурси.

Cisco обслуговує замовників на трьох цільових ринках:

1. Великі підприємства, тобто великі організації зі складними мережевими потребами. Як правило, вони мають безліч відділень, де встановлені різнорідні комп'ютерні системи. У цю групу замовників входять корпорації, державні установи, комунальні служби і навчальні заклади.

2. Сервіс-провайдери - компанії, які надають інформаційні послуги, в тому числі оператори зв'язку, провайдери доступу в Інтернет, кабельні компанії і оператори бездротового зв'язку.

3. Малі та середні підприємства, які потребують власних мережах для передачі даних і в засобах доступу до Інтернету та / або до своїх ділових партнерів.

На відміну від багатьох інших технологічних компаній Cisco робить жорсткого вибору на користь якоїсь однієї технології і не нав'язує цю технологію замовникам. Філософія Cisco полягає в тому, щоб уважно вислухати побажання клієнта, розглянути всі можливі технологічні альтернативи і надати клієнту на вибір широкий спектр можливих варіантів. Cisco розробляє свої продукти і рішення на основі загальноприйнятих галузевих стандартів. У деяких випадках технології, розроблені Cisco, самі стали стандартними.

Технології та обладнання Cisco Systems широко використовуються нашими фахівцями в мережевих і інфраструктурних проектах.

Корпоративні мережі
Рішення Cisco для корпоративних мереж допомагають прискорити впровадження інновацій, зменшити витрати й складність, покращити безпеку та скористатися всіма перевагами мобільності.

Комутатори керовані
Компанія Cisco пропонує великий портфель систем комутації для корпоративних мереж, центрів обробки даних і малого бізнесу. Ці рішення оптимізовані для широкого спектра галузей, включаючи операторів зв'язку, фінансові організації та державний сектор.

Маршрутизатори
Широкий асортимент маршрутизаторів Cisco допоможе вам створити більш інтелектуальну, адаптивну та інтегровану мережу.

Пристрої мережевої безпеки
Інновації Cisco в області високо захищених міжмережевих екранів, веб-сервісів і сервісів електронної пошти допомагають підприємствам в покращення мобільності та віддаленої роботи співробітників.

Бездротове обладнання
Доступ до мережевих ресурсів в будь-який час і з будь-якої точки світу з тим же якістю обслуговування, яке забезпечують провідні мережі.

Доступний широкий асортимент термінального обладнання Cisco: від IP-телефонів до мобільних пристроїв, веб-клієнтів і настільних клієнтів.

cisco partner min

Підтвердження нашого партнерського статусу можна отримати на офіційному ресурсі компанії за посиланням: http://tools.cisco.com...761009

Date

12 травня 2016

Categories

data-center, cisco
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.