Випереджаючи час

APC by Schneider Electric

APC by Schneider Electric

Центри обробки даних і системи гарантованого живлення APC by Schneider Electric 

apc pp-min

У сучасному світі, де безперервна робота компаній і постійна готовність обладнання є нормою, а простої вимірюються не в хвилинах, а в доларах, рішення компанії American Power Conversion (APC) забезпечують захист від основних причин простоїв, втрат даних і пошкодження обладнання: проблем з електроживленням і перегріву. Будучи лідером в сфері рішень для інженерної інфраструктури центру обробки даних (ІІЦОД), компанія APC встановлює в своїй галузі стандарти якості, інновацій і підтримки. Її всеосяжні рішення, підвищують керованість, продуктивність і готовність чутливого електронного, мережевого, комунікаційного і промислового устаткування різних масштабів. Сучасні тенденції побудови Цодов змушують виробників вирішувати не тільки питання, пов'язані з підвищенням енергетичної щільності серверного обладнання, розгортанням надтонких серверів, зростанням споживаної електроенергії, віртуалізації, а й питання, що стосуються розробки інтелектуальних програмних інструментів, що забезпечують оптимальне використання діючої інженерної інфраструктури.

APC InfraStruXure ™

Відкрита, гнучка, інтегрована архітектура, зростаюча у міру побудови ІТ-інфраструктури, InfraStruXure ™ об'єднує в собі засоби існування, кондиціонування повітря, стійки і шафи включають в себе інтегровані засоби укладання кабелю для монтажу обладнання, що включають в себе інтегровані засоби укладання кабелю, засоби моніторингу пристроїв і управління ними по всій ІТ-мережі, а також весь необхідний сервіс. Ця розрахована на розгортання відповідно до вимог замовника архітектура передбачає побудову модульних і мобільних конфігурацій з стандартизованих компонентів. Така гнучкість дуже багато важить для базового фізичного фундаменту ІТ-системи, що забезпечує безперебійність бізнес-процесів. InfraStruXure може застосовуватися в ІТ-середовищах будь-яких масштабів: від комутаційних вузлів до великих обчислювальних центрів.

ДБЖ APC

Допомагають захищати дані, забезпечуючи надійне електроживлення мережевого якості і масштабований термін автономної роботи.

Захист від сплесків напруги

Небезпечні імпульсні перешкоди, викликані грозовими розрядами або комутацією потужної навантаження, можуть поширюватися по лініях електроживлення і лініях передачі даних, що призводить до пошкодження електричної апаратури та втрати інформації. Мережеві фільтри APC SurgeArrest® Performance призначені для захисту професійних комп'ютерів, різного електронного обладнання, приєднаних до них пристроїв і ліній передачі даних від імпульсних перешкод. Сучасна схемотехніка забезпечує захист від пошкодження самого чутливого електронного обладнання. Конструктивні особливості роблять пристрої захисту від імпульсних перешкод найбільш функціонально повними .

Автоматичні регулятори напруги APC Line-R захищають чутливе до якості електроживлення електронне обладнання від провалів напруги і від перенапруг. Постійна присутність в мережі коливань напруги призводить до поступового скорочення терміну служби електронних компонентів, що може викликати передчасний відмова обладнання. Автоматичний стабілізатор напруги Line-R підтримує напругу в заданих межах і захищає ланцюг від імпульсних перенапруг, в тому числі викликаних грозовими розрядами.

Date

12 травня 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.