Випереджаючи час                                                                           Facebook

APC by Schneider Electric

APC by Schneider Electric

apc pp-min

 

 

Центри обробки даних і системи гарантованого живлення APC by Schneider Electric 

У сучасному світі, де безперервна робота компаній і постійна готовність обладнання є нормою, а простої вимірюються не в хвилинах, а в доларах, рішення компанії American Power Conversion (APC) забезпечують захист від основних причин простоїв, втрат даних і пошкодження обладнання: проблем з електроживленням і перегрівом. Будучи лідером в сфері рішень для інженерної інфраструктури центру обробки даних (ІІЦОД), компанія APC встановлює в своїй галузі стандарти якості, інновацій і підтримки. Її всеосяжні рішення підвищують керованість, продуктивність і готовність чутливого електронного, мережевого, комунікаційного і промислового устаткування різних масштабів. Сучасні тенденції побудови ЦОДів змушують виробників вирішувати не тільки питання, пов'язані з підвищенням енергетичної щільності серверного обладнання, розгортанням надтонких серверів, зростанням споживаної електроенергії, віртуалізації, а й питання, що стосуються розробки інтелектуальних програмних інструментів, що забезпечують оптимальне використання діючої інженерної інфраструктури.

EcoStruxure

EcoStruxure від Schneider Electric – це готова до використання відкрита й функціонально сумісна програмна архітектура та платформа на базі технології Інтернету речей для будівель, центрів обробки даних, інфраструктур і промислових об’єктів. Інновації на кожному рівні – від продуктів із підключенням до мережі до периферійного контролю – а також програми, аналітичні дані й послуги.

EcoStruxure дозволяє підвищити безпеку, надійність, ефективність, стійкість та зв'язок у вашому бізнесі, використовуючи досягнення в галузі Інтернету речей, мобільності, технологій отримання даних, хмарних технологій, аналітики та кібербезпеки для забезпечення інновацій на кожному рівні.

Джерела безперебійного живлення

APC by Schneider Electric є світовим лідером ринку ДБЖ, має продукти та рішення всього діапазону призначень – від малих домашніх до потужних пристроїв модульної архітектури, призначених для підтримки безперервного бізнесу великих компаній та ЦОДів.

Date

12 травня 2016

Categories

APC
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.