Випереджаючи час

Віртуальна IT-інфраструктура

Віртуальна IT-інфраструктура

Віртуальна IT-інфраструктура.

Що це?

Віртуалізація - це технологія, що дозволяє одному комп'ютера (сервера) виконувати завдання декількох комп'ютерів.

Віртуальна IT-інфраструктура - це сукупність віртуальних комп'ютерів (віртуальних машин), систем зберігання даних, мереж, що утворює єдиний центр обробки даних (ЦОД).

Навіщо це?

На одному фізичному сервері (хості) можна створити безліч віртуальних серверів, що виконують різні завдання. Віртуальні сервера працюють незалежно один від одного, кожен під управлінням власної ОС. Кожен віртуальний сервер використовує частину фізичних ресурсів хоста.

Кілька фізичних серверів об'єднуються в кластер. Віртуальні машини, розміщені на цьому кластері, використовують об'єднані обчислювальні ресурси кластера. Фізично, комп'ютери, що входять в кластер, можуть бути розташовані на значній відстані один від одного.

вигоди:

Віртуальні машини значно простіше обслуговувати, ніж фізичні. Віртуальний сервер являє собою набір файлів, які можуть копіюватися, переміщатися так же легко, як звичайні електронні документи. Віртуальні машини апаратно незалежні. Наприклад, при плановому профілактичному обслуговуванні фізичного сервера, віртуальні машини, що працюють на даному хості, можуть бути переміщені на інший хост без зупинки і перерв у роботі.

Консолідація серверів і оптимізація інфраструктури: За допомогою віртуалізації можна досягти значно більш ефективного використання ресурсів, оскільки вона забезпечує об'єднання стандартних ресурсів інфраструктури в єдиний пул і долає обмеження застарілої моделі «одне додатків на сервер».

Скорочення витрат на фізичну інфраструктуру: Віртуалізація дозволяє скоротити кількість серверів і пов'язаного з ними ІТ-обладнання в інформаційному центрі. В результаті цього потреби в обслуговуванні, електроживленні і охолодженні матеріальних ресурсів скорочуються, і на ІТ витрачається значно менше коштів.

Підвищення гнучкості і швидкості реагування системи: Віртуалізація пропонує новий метод управління ІТ-інфраструктурою та допомагає ІТ-адміністраторам витрачати менше часу на виконання повторюваних завдань - наприклад, на ініціацію, настройку, відстеження та технічне обслуговування.

Підвищення доступності додатків і забезпечення безперервності роботи підприємства: Завдяки надійній системі резервного копіювання та міграції віртуальних середовищ цілком без перерв в обслуговуванні ви зможете скоротити періоди планового простою і забезпечити швидке відновлення системи в критичних ситуаціях.

Удосконалена система управління і безпеки настільних ПК: Крім того, ви зможете розгортати, керувати і відстежувати процеси захищених настільних середовищ, до яких кінцевим користувачам буде надаватися локальний або віддалений доступ при наявності підключення до мережі або без нього, практично з будь-якого стандартного настільного ПК, ноутбука або планшетного ПК.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"

Повернутися в розділ "Рішення"

Date

08 квітня 2016

Categories

© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.